Для Полтави стало доброю традицією встановлювати нові зв'язки з закордонними містами та вузами

От і цього літа до нашого міста прибула делегація студентів зі Свєнтокшиської політехніки, місто Кєльці, Республіка Польша. Гості проходять навчально-виробничу будівельну практику на базі Полтавського національного технічного університету.

Полтавський національний технічний університет веде активну діяльність на світовому ринку освітніх послуг. Підтвердження цьому – і щорічні обміни студентами задля проходження навчально-виробничої практики: вони тут вже стали доброю традицією. Десять студентів з польського міста Кєльці прибули до Полтави в рамках угоди про співробітництво, яка діє з 2003 року між полтавським техуніверситетом та Свєнтокшиської політехніки. Мета таких обмінів студентами – розширення контактів та набуття міжнародного досвіду стажувань за кордоном. Це є корисним не лише для молоді, а й для держав.

Польські практиканти знайомляться з роботою будівельних організацій, безпосередньо відвідують об'єкти та вивчають технологічні цикли і процеси будівництва. Практика для гостей є дуже корисною, адже різниця між українськими та польськими принципами будівництва дуже велика. Наприклад, для Польщі використовувати цеглу – нетипово, тому що там цей матеріал дуже дорогий. Та й, за словами самих польських студентів, наше житло набагато комфортніше за їхнє, тому що навіть матеріали у них простіші. Соціальна сторона такої практики для польських гостей – теж очевидна.

Група наших студентів відправиться до Польщі 10 липня.

Стрічка новин