В університеті споживчої кооперації пройшов другий конкурс «Найкращий у своїй професії»

Цього разу змагалися представники кулінарного мистецтва. Організували змагання кухарів обласний молодіжний центр праці спільно із управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту. Учасники – студенти-випускники кулінарних спеціальностей полтавських технікумів та училищ.

Їх не лякають гори кулінарних книг, брудного посуду, гарячий пар та шкварчання олії на пательні. Вони обрали професію кухаря. Вперше конкурс «Найкращий у своїй професії» проводиться серед представників кулінарних спеціальностей. Його мета: популяризувати робітничі професії. У конкурсі беруть участь 3 команди по 4 учасники: від полтавського кооперативного та комерційного технікумів та вищого професійно-технічного училища імені Чепіги. Команди змагаються у 4-х конкурсах: презентація, теоретичний турнір, у якому члени команди відповідають на запитання суперників. Приміром, для того, щоб риба мала блакитний відтінок та була ніжною всередині, треба зварити її в окисленій оцтом воді, далі команди мають приготувати святкову вечерю та презентувати її. Страва, окрім смакових якостей, повинна мати ще й гарну сервіровку. У кожного учасника – свої обов'язки по приготуванню.

Журі у ході конкурсу слідкує за тим, щоб робочі столи учасників були у порядку. Додатковий стимул для перемоги – присутність на конкурсі роботодавців. Приз для переможців – подорож з можливістю участі в кулінарному семінарі. Куди ж поїдуть переможці, організатори поки що тримають у секреті.

Стрічка новин