Колишні військовослужбовці – успішні бізнесмени, які не бояться започаткувати власну справу

Наразі ж, коли реформування зазнає Полтавський інститут зв'язку та військові частини, наглядова рада з питань соціальної та професійної адаптації колишніх військовослужбовців проводить просвітницьку роботу. У міському будинку культури підприємства та організації Полтави на обласному ярмарку вакансій сьогодні пропонували свої послуги з працевлаштування.

Провести обласний ярмарок вакансій - рішення керівництва інституту зв'язку та обласного військового комісаріату. На Полтавщині функціонує наглядова рада з питань соціальної та професійної адаптації колишніх військовослужбовців. Заступник голови облдержадміністрації Надія Мякушко, яка її очолює, ініціювала проведення такого інформаційно-просвітницького заходу. Його мета, пояснює директор обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва, – попередити психологічну неготовність військовослужбовців до цивільного життя, довести, що роботодавці їх потребують.

/Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

В області проблеми працевлаштування військовослужбовців немає. Зараз, станом на 1 жовтня, на обліку перебуває лише 30 військовослужбовців, які потребують послуг з працевлаштування/

Військовослужбовцям пропонували підібрати роботу з наданням житла, скористатись банком вакансій по всій Україні, працевлаштуватись за межами області через інтернет. А за направленням служби зайнятості - отримати іншу професію, підвищити кваліфікацію. Військові знання, організованість і дисципліна - виграшні якості, які допомагають колишнім військовослужбовцям влаштувати життя.

/Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

Серед військовослужбовців є багато активних осіб, які розвивають свій бізнес. Так 138 із 783, які пройшли відповідне навчання, склали бізнес-плани і започаткували власну справу/

У той час, як серед незайнятого населення таких лише близько 1%. Свої послуги на обласному ярмарку вакансій пропонували 14 організацій, серед яких – приватні охоронні фірми, державна прикордонна служба, управління з виконання покарань.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію