Сьогодні, 29 жовтня, Державна служба охорони святкує своє 55-ліття

Нині ДСО – один із найчисельніших підрозділів у системі МВС України. Тільки полтавський відділ держслужби налічує 1700 працівників.

Святкові заходи, присвячені 55-літтю Державної служби охорони, розпочалися ще задовго до 29-го жовтня. Працівники ДСО взяли участь у спортивних змаганнях з міні-футболу та волейболу, фестивалі авторської пісні, конкурсі самодіяльних колективів. А в переддень професійного свята провели показові виступи для полтавців. На вулиці Жовтневій, біля облдержадміністрації, був облаштований майданчик, де можна було побачити новий технічний арсенал полтавського відділу Державної служби охорони. Тут також вручали представникам кожного районного підрозділу ДСО ключі від новеньких «ДЕУ-Ланос».

/Олег Ковальчук, начальник відділу ДСО Полтавського обласного УМВС

Найбільша служба, яка є при УМВС, нараховує 1700 людей. Із яких 700 людей - атестованого складу. 55 років - це і багато, і мало. Є шляхи для розвитку, які на сьогодні ми намагаємося впровадити/

Свою фізичну та професійну підготовку напередодні 55-ліття Державної служби охорони продемонстрували також співробітники спецпідрозділу «Титан». Після них – чотириногі захисники порядку. Пес на прізвисько Рік, наприклад, який вважається одним із кращих службових собак України, продемонстрував бездоганне розуміння кінолога.

Стрічка новин