Українська продукція користується попитом на турецькому ринку

Гальмівні системи Автоагрегатного заводу відтепер працюють і у цій східній країні. Загалом півріччя для підприємства закінчилося вдало: відбулося нарощення обсягів виробництва, розширення географії реалізації товару.

Останні кілька років стали для відкритого акціонерного товариства "Автоагрегатний завод" досить вдалими, принаймні, нині відбувається поступове його відродження. Пів року 2007-го – теж не виключення. Як говорить генеральний директор підприємства Роман Черняк, за шість місяців вдалося підняти середню заробітну плату до тисячі чотирьохсот гривень, в основному – за рахунок росту обсягів виробництва.

Щодо поставок, то до когорти вісімнадцяти країн, куди безпосередньо надходить продукція підприємства, додалася ще одна – Туреччина.

Роман Черняк зазначає, що мати справу зі Сходом непросто, адже переговори велися більше року, аж поки турецькі підприємства таки повірили у полтавських професіоналів. Якщо в одні країни Автоагрегатний постачає свій товар, то в інших закуповує. Зокрема, йдеться про придбання новітнього обладнання: тільки за поточний рік на це витратили майже мільйонів американських доларів.

Окрім гальмівних систем, чималим попитом користуються, як не дивно, м'ясорубки заводу. Від їх виробництва вже хотіли відмовитися, але у країнах колишнього Союзу їх просто розбирають з прилавків: у рік такого товару тут виробляють майже триста тисяч штук.

Стрічка новин