Мікрорайон Левада отримає новий спортивно-розважальний комплекс з готелем, а діти взимку проводитимуть вільний час та уроки фізкультури на першій в місті комунальній ковзанці

Так вирішили сьогодні депутати на 20-ій сесії міської ради 5 скликання. На ній же відбулася довгоочікувана передача на баланс міста будинків військового містечка №40, що поруч із заповідником «Поле Полтавської битви».

На самому початку сесії міський голова Андрій Матковський зазначив, що на сьогоднішній день працюють практично усі котельні міста, тобто опалювальний сезон у місті почався своєчасно. Також він розповів, що працівники апарату міськвиконкому перерахували свою одноденну зарплатню на рахунок постраждалих під час трагедії у Дніпропетровську. На самій же сесії розглядали важливі комунальні та соціальні питання. Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року: по доходах – у сумі 389 мільйонів 610 тисяч гривень, по видатках – 281 мільйон 91 тисяча. 55 мільйонів загального фонду використали на потреби галузі охорони здоров'я, 17 – на житлово-комунальне господарство, 9 – на культуру тощо.

До комунальної власності міста прийняли майно військового містечка №40 та низку інших будинків. Тепер, говорить міський голова, проблеми цих занедбаних будівель вирішуватиме міська влада. На баланс ВАТ «Полтаваобленерго» передали зовнішні електромережі квартирно-експлуатаційного відділу Полтави. Затверили депутати і Положення про порядок призначення та виплати щорічних Премій міського голови за особливі заслуги педагогічних та медичних працівників.

*************************************************************

Після сесії міськради Андрій Матковський дав прес-конференцію за підсумками засідання депутатів. Міський голова розповів про розподіл більш як 13 мільйонів гривень на комунальні та соціальні потреби обласного центру.

/Андрій Матковський, міський голова

Більша частина цієї суми була розподілена на житлово-комунальне господарство: асфальтування доріг, дотація тролейбусному управлінню, облаштування відеокамерами доріг (до кінця року), фінансування додаткового придбання контейнерів на суму 600 тисяч гривень/

Більше двох мільйонів гривень депутати віддали на капітальні ремонти лікарень – 1-шої та 2-гої міських та переобладнання 4-ої поліклініки на студентську медичну установу. Андрій Матковський назвав цікавим та виграшним для міста конкурс на забудову 70 соток за адресою Майдан Незалежності, 1-б. Його виграло підприємство «Полтавтрансбуд», яке запропонувало місту більше 11 мільйонів гривень.

/Андрій Матковський, міський голова

25 квартир на міську чергу, із них половина – уже в цьому році. До цього ще – 1,5 мільйона гривень «Полтавтрансбуд» виділить на будівництво ковзанки у мікрорайоні Левада. Хочу підкреслити, що це буде перша в місті комунальна ковзанка./

На запитання журналістів щодо будинків ЖЕДу «Будівельник» Андрій Матковський відповів, що наразі все залежить від рішення обласної ради: якщо депутати на сесії приймуть рішення про передачу майна до комунальної власності міста, а з держбюджету надійдуть відповідні субвенції, то почнуться ремонтні роботи.

Стрічка новин