Сьогодні митниця України відзначає шістнадцяту річницю з дня заснування

Нині це – служба, яка активно наповнює держбюджет: тільки за поточний рік нашими фахівцями до нього перераховано 250 мільйонів гривень, за порушення митних правил накладено штрафів на суму більше п'ятдесяти трьох тисяч.

У будинку культури Турбомеханічного заводу з нагоди професійного свята пройшли урочистості, кращих фахівців нагородили грамотами та нагрудними знаками.

Митна служба вважається візитівкою держави. Одне з основних її завдань – наповнення бюджету. Як зазначив перший заступник начальника Полтавської митниці Ігор Карімов, тільки з початку цього року митники перерахували до держказни 250 мільйонів гривень, що склало 115 % від планових показників.

Вітаючи митників, заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Кожемяко подякував за співпрацю з місцевими владними структурами. Заступник голови обласної ради Петро Ворона, у свою чергу, наголосив на важливості роботи митників. Приєднався до вітальних слів і перший заступник голови міської ради Валентин Герасименко, останній подякував митникам за участь у житті Полтави.

Стрічка новин