Сьогодні в області відкрився Дискусійний клуб, який має на меті налагодити діалог між владою та громадськістю

Виносити на розгляд будуть найбільш актуальні питання, що стосуються економіки, культури, політики регіону. З часом, обіцяють організатори, засідання клубу перенесуть в телевізійний формат.

Створили Дискусійний клуб спільно Громадська колегія при голові облдержадміністрації та Фонд «Європа 21», адже, як зазначають самі учасники зібрання, нині ефективність співпраці між владою й громадськістю – досить низька.

/Вікторія Курилко, голова Громадської колегії при голові ОДА

З одного боку, це пояснюється низькою політичною культурою чиновників, а також поганою організацією громадянського суспільства/

Відтак, Дискусійний клуб ставить на меті запровадити нові форми налагодження системного діалогу між органами влади та громадськістю. Для цього запрошуватимуть представників офіційної влади та експертів. Усі ж зібрання, зазначають організатори, обов'язково будуть проходити у присутності засобів масової інформації, аби винести дискусійні теми на широкий загал. Зазначила голова Громадської колегії Вікторія Курилко, що в планах – навіть проводити засідання у телевізійному форматі. Щоправда, жодних рішень по закінченню обговорення приймати не будуть. А от проблему озвучать та вкажуть шляхи її вирішення.

Окрім Полтави, подібні Дискусійні клуби планують проводити також у Кременчуці, Хмельницькому, Чернігові та Київській області.

Нині ж провели перше засідання клубу. На обговорення винесли питання впливу громадських формувань при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування на прийняття ними рішень.

Стрічка новин