Цими вихідними у Полтаві, в парку "Перемога", відбулася Всеукраїнська виставка собак

Для участі у ній з'їхались кінологи з різних міст держави, і, навіть, із сусідніх країн. Не завадив святу і дощ, який, щоправда, дещо зіпсував зовнішній вигляд конкурсантів.

Виставка собак у Полтаві традиційно відбувається щороку. Для участі в ній своїх вихованців привозять кінологи з різних міст України, і не тільки. Чимало учасників приїхало із сусідньої Росії. Конкурсантів для подібних виставок, говорять собаководи, потрібно спеціально виховувати.

Це – уже не перша виставка вихованця пана Андрія. Був колі переможцем породи на конкурсі в Києві, має й титули з міжнародних виставок.

Аби стати учасником такого конкурсу, собака обов'язково повинна мати родовід. А тому, радить Андрій Степанов, тварин краще купувати не на базарі, а в розпліднику чи кінологів.

Нині ж визначали кандидата в переможці України серед породи. Про це нам сказали самі собаководи, оскільки організатори відмовиляються з нами спілкуватися уже другий рік поспіль, мотивуючи це своєю надмірною зайнятістю. Відповідно, не дізнались ми ні про кількість конкурсантів, ні про результати самої виставки.

Стрічка новин