Директора Полтавської загальноосвітньої школи №12 відзначили на всеукраїнському рівні

Журі конкурсу від видавництва «Шкільний світ» та газети «Директор школи» внесло його до сотні кращих у державі.

Видавництво «Шкільний світ» спільно з редакцією газети «Директор школи» провели всеукраїнський конкурс «100 кращих керівників шкіл України». В сотню призерів потрапила і одна з полтавських шкіл – загальноосвітній навчальний заклад №12. Директор школи Володимир Прокоф'єв говорить, що участь у конкурсі вирішив взяти випадково: спочатку не хотів, далі зважив на досягнення колективу за останні кілька років і направив документи. Як результат, його відзначили у номінації «Управління персоналом».

12-та школа нині – чи не найменша у місті (зараз тут навчається 263 учні), щоправда, водночас вона – і одна з найстаріших, адже розпочала свою діяльність ще в 1894-му році. За три роки на посаді директора Володимиру Прокоф'єву вдалося зробити дійсно чимало, говорять працівники закладу. Серед основних напрацювань вони називають і ремонт приміщення, зокрема, їдальні, і технічне забезпечення класів, і злагоджену роботу колективу. Так, основна форма роботи в школі – це родинне виховання, що полягає у спілкуванні різновікових груп. Мала ж школа, пояснює директор, цьому сприяє.

/Володимир Прокоф'єв, директор СШ №12

Взагалі за мою практику - 20 років - можу сказати, що неталановитих дітей немає, головне до них підійти, розкрити їх. Тому основна мета нашого колективу – знайти все хороше у дитині/

Останнім часом все частіше порушується питання закриття філіалу 12-ої школи, що на Червоному Шляху. Володимир Прокоф'єв пояснює, що демографічна ситуація в країні не могла не вплинути на кількість учнів. А от про закриття поки що не йдеться, говорить він. Наразі у філіалі силами батьків та спонсорів проведений ремонт. А тому, запевняє директор, мешканці Червоно Шляху можуть не хвилюватися – школа-філіал буде працювати.

Стрічка новин