У Полтаві несанкціоноване будівництво стає майже звичною справою

Від нього страждають всі райони міста. В Октябрському, наприклад, невідомі розвернули будівельні роботи без відповідних дозволів на території автогаражного колективу "Сади". Хто ці люди, наразі не з'ясовано, але керівництво району обіцяє вжити до самовільників найжорсткіші міри покарання. Аж до відкриття кримінальної справи.

Ще на минулому тижні на території автогаражного колективу "Сади" розпочалися роботи, які привернули увагу працівників Октябрського райвиконкому. Поцікавившись, що тут, власне, відбувається, у відповідь почули – відводять поверхневі води. Не пройшло й тижня, як на те ж місце завезли цеглу, а у траншеї залили бетон. Місцеві жителі, побачивши таку ситуацію, звернулися до голови району Олега Пругла.

Міліція, яка приїхала на місце робіт, будівельників не побачила. Все, що застали, – це розриті траншеї та складену цеглу. Олег Пругло говорить, що ситуацію напризволяще не залишить. Якщо власник не з'явиться до райвиконкому у понеділок, цеглу заберуть і помістять на зберігання. Щоб її забрати, доведеться сплатити певну суму, а ще – штраф за несанкціоноване будівництво. А ось відповідно до нового законодавства, таке захоплення землі вже потягне на кримінальну відповідальність, яка передбачає від шести місяців до 3 років позбавлення волі. Та у районі це – не єдина подібна проблема.

На жаль, з'ясувати ім'я власника цього будівництва нам не вдалося. Але якщо він виявить бажання озвучити свої аргументи, «Студія «Місто»» готова надати йому для цього ефірний час.

Стрічка новин