У Полтавському нафтовому геолого-розвідувальному технікумі пройшли традиційні «Козацькі забави»

Тридцять вихованців закладу намагалися вибороти перемогу у шістнадцяти непростих конкурсах.

У Нафтовому геолого-розвідувальному технікумі вже вп'яте пройшли «Козацькі забави». Кілька годин три команди змагалися, аби визначити найсильнішого. Не обійшла емансипація і цей заклад. Поряд з козаками на рівні боролися і дівчата, яким запропонували кілька цікавих конкурсів.

Козацькі ігри – хоч захід і традиційний, але щороку програма дійства змінюється, як, власне, і кількість учасників. Спочатку було лише кілька сміливців, нині у «Козацьких забавах» участь бере тридцять чоловік. Змінюється і конкурсна програма.

/Тамара Піскун, заступник директора технікуму

Вперше це були козаки, які тягли автобус, носили мішки з піском, все було тяжке. Але порозтягували руки, м'язи і ми більше таких тяжких конкурсів не практикуємо/

Нинішня конкурсна програма – теж не з легких, вона передбачає шістнадцять різноманітних конкурсів. Хлопці перетягували канат, перекидали гирі, влучали козацькою папахою на шаблю. Були й такі розваги, коли на допомогу юнакам приходили козачки. Хоча для них журі передбачило інші випробування.

/Тамара Піскун, заступник директора технікуму

Дівчата, наприклад, варять борщ. На відстані в кастрюлю вкидають овочі, які входять до складу страви. Потім є вправа – моталочки. Дуже швидко потрібно крутити мотузку. Потім дівчата одягають козацький одяг хлопців, маскуються, а хлопці – дівчачий/

У планах закладу – провести у наступному році такі ж «Козацькі забави», але вже – за участю команд з інших технікумів.

Стрічка новин