Друга персональна виставка Наталії Моревої цими днями проходить в обласній бібліотеці імені Котляревського

Своєї творчістю вона доводить, що малювання не має вікових обмежень – художниця зайнялась ним у 30-літньому віці і наразі знайшла себе в масляних пастелях.

Наталя Морева працює приватним підприємцем, одружена, має двох синів-студентів та доньку-школярку. 10 річна Аня навчається у школі мистецтв – саме допомагаючи їй із завданнями, мама сама зважилась малювати серйозно. Перша її виставка була три роки тому – тоді Наталя Морева презентувала роботи ще учнівського рівня, але вже тоді у них відчувався колорит, зазначає завідуюча відділом мистецтв бібліотеки імені Котляревського. З того часу художниця встигла закінчити три курси Полтавського педуніверситету зі спеціальності культуролог образотворчого мистецтва, і знайшла себе у масляній пастелі.

/Галина Вікторова, завідуюча відділом мистецтв обласної бібліотеки ім. І.Котляревського

Я була здивована, що називається, коли побачила ці нові роботи, нову техніку - дуже своєрідна. Спочатку це мені нагадувало якусь комп'ютерну графіку, потім, як виявилося, це все роботи, зроблені саме нею/

Наталя Морева малює весь час: кожного дня як мінімум 2 години обов'язково віддає картинам.

/Наталя Морева, автор виставки

Спробувати передати ті кольори, те світло, те небо, яке б мені хотілося, маслом не завжди виходить. А от в масляній пастелі вийшло непогано/

Зупинятися на масляних пастелях художниця не збирається. Наразі Наталя Морева переживає враження від Парижу, який нещодавно відвідала. Говорить, невдовзі сяде працювати – в якій техніці і з яким матеріалом – ще не вирішила.

Стрічка новин