15 жовтня розпочався опалювальний сезон

Запустити ж одночасно всі котельні досить важко, говорять спеціалісти, тому українським законодавством на ці заходи передбачено 3 дні. У Полтаві проведені роботи по пуску 61-єї котельні. Та певні проблеми все ж виникають, щоправда, є вони лише в окремих будинках.

У Полтаві на сьогодні проведені роботи по пуску 61-єї котельні, які обслуговують місто, говорить заступник міського голови Анатолій Бистрай. При цьому, продовжує він, реконструювали дві котельні по вулицях Фрунзе, 124 та Гожулівській, 18. Щоправда, є проблеми по окремим будинкам, до яких не доходить тепло. Причиною цього, пояснює Анатолій Бистрай, є застарілі комунікації теплотрас, які не замінювалися протягом багатьох років. Найбільше ж таких будинків у мікрорайоні Левада. До відповідних служб нерідко надходять дзвінки від мешканців, Анатолій Бистрай запевняє – на всі звернення реагують, при цьому намагаються пояснити людям, що запустити всі котельні одночасно не можливо: законодавством передбачено на ці заходи 3 дні.

/Анатолій Бистрай, заступник міського голови

В цьому році було багато зроблено в районах Леваді та Подолі по заміні комунікацій. Це відчувається по пуску: якщо Леваду в минулому році запустили протягом 2 тижнів, то в цьому - 2 днів. Прохання до мешканців віднестись з терпінням. Ми працюємо і протягом 3 днів в усіх оселях буде тепло/

Є певні проблеми й з будівництвом нових котелень по вулицях Пушкарівській та Вавілова. Першу запустять до 25-го жовтня, другу – до 30-го. Це пов'язано з тим, пояснює Анатолій Бистрай, що виникли затримки з доставкою обладнання із заводу-виробника.

Стрічка новин