Щорічно з настанням осіннього сезону все частіше стаються випадки отруєння грибами

Не став виключенням і жовтень нинішнього року. Так, станом на 16-те число по Полтаві уже є 8 постраждалих, серед них – і діти.

Як повідомляє міське управління МНС, у Полтаві станом на 16-те жовтня уже трапилося два випадки отруєння грибами. Як наслідок – постраждало 8 осіб, з них – одна дитина та один підліток. Причини отруєнь – вживання у їжу або неїстівних грибів, або ж неправильне їх приготування. Так, 15-го жовтня близько дванадцятої години ночі до 1-ої міської клінічної лікарні було доставлено 6 осіб з попереднім діагнозом – отруєння грибами. Всі вони госпіталізовані. Як з'ясувалося, постраждалі їли суп з грибами, що були зібрані на території Полтавського району. Через деякий час у людей з'явилися всі ознаки отруєння. Наразі, говорить завідуючий терапевтичним відділенням 1-ої міської лікарні Олександр Горбань, стан постраждалих характеризується як задовільний, у лікарні ж залишається двоє осіб, інших відпустили додому.

З настанням грибного сезону трапляються непоодинокі випадки отруєння, наголошує заступник начальника Полтавського міського управління МНС Олександр Носик. Тому він ще раз звертається до полтавців з проханням збирати тільки відомі їм гриби та не купувати дикорослі на стихійних ринках.

Стрічка новин