У світі сьогодні – весільний «бум»: на 7 та 14 липня подано рекордну кількість заяв на укладення шлюбів

Такий ажіотаж пояснюється збігом цифр: сьоме число, сьомий місяць та рік. А сімку здавна вважають щасливою. Міністр юстиції України Олександр Лавринович заявив, що кількість одружень майже у півтора-два рази перевищить середні показники за аналогічні періоди. Щодо чотирнадцятого липня, то «бум» цього дня пов'язаний лише з тим, що всі бажаючі укласти шлюб 7 зробити це не зможуть через перевантаженість РАГСів, ось і доведеться ставати на рушник чотирнадцятого. Полтава від світової тенденції слідувати магічному віянню цифр теж не відстала.

Розписувати молодят у міському РАГСі та Краєзнавчому музеї почали ще з восьмої ранку: бажаючих пов'язати своє життя одне з одним виявилося аж 54 пари. Якщо брати з початку року, то це – рекодр 2007-го. До речі, серед пар було три інтернаціональні. Наші дівчати закохалися у громадян Росії та Камеруну, і одна ізраїльтянка полюбила вже українського чоловіка. Когось взяти шлюб цього дня привабила магія трьох сімок, когось – інші обставини.

Як говорить завідуюча відділом Наталія Колесник, шлюб останніми роками так би мовити «помудрішав»: середній вік молодят – 22-24 роки, а випадки з шістнадцятирічними нареченими – зовсім поодинокі.

Урочисте укладення шлюбу нині обходиться у 131 гривню, але ці тарифи найближчим часом можуть змінитися, бо діють ще з 2004 року.

На цьому «бум» одружень в міському РАГСі не припиняється. Багато урочистих моментів уже запланована на 4 та 11 серпня: наречені полюбляють погуляти у теплу пору року.

Якщо вірити астрологам, то сімка – не найщасливіше число, а ось вісімка – зовсім інша справа. Тож, здається, наступного року восьмого серпня знову слід очікувати навали бажаючих побратися саме за такого розташування цифр.

Стрічка новин