Cьогодні в інституті післядипломної освіти відбулося спільне засідання одразу двох комісій обласної ради: з питань освіти, науки й культури, а також депутатської діяльності та інформаційної сфери

Розглядали вони роботу програм з книговидавництва та видавничої діяльності. Також обговорювали можливість започаткування регіональної премії імені Антона Макаренка, яку будуть вручати кращим освітянам Полтавщини.

Ректор інституту Павло Матвієнко розпочав зі звіту про стан регіональної Програми видавничої діяльності інституту післядипломної освіти та Кременчуцького педагогічного училища. Проект існує 3 роки, за перший зусиллями обох установ було видано 22 найменування методичних посібників, наклад яких у сумі – майже сімнадцять тисяч примірників.

З 2005 року в області також діє програма інформаційної сфери та розповсюдження видавничої продукції. За словами начальника управління інформації та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації Олега Пустовгара, наразі на Полтавщині підтримується видавництво творів місцевих авторів, надаються кошти на розвиток не лише регіональних, а й районних засобів масової інформації. Щоправда, з фінансуванням проекту виникли певні проблеми: коштів на нього виділяється менше від запланованого.

З наступного року обласна рада планує нагороджувати перших переможців премії імені Антона Макаренка. Її номінантами стануть кращі освітяни.

Стрічка новин