Відлунали останні акорди дитячого вокального фестивалю «Пісенні крила Чураївни», вручено подарунки

Задоволені таланти роз'їхалися регіонами України. Настав час для організаторів дійства підбити певні підсумки, аби наступний конкурс мав ще більшу славу та успіх.

Фестиваль у Полтаві заснували ще за життя Раїси Кириченко. Берегиня української пісні хотіла, аби кожна сільська дитина мала можливість виявити себе, свій хист до мистецтва. Саме тому наш фестиваль – чи не єдиний в державі, де принципово відсутня плата за участь. У цьому році журі очолив народний артист України, поет-пісняр Юрій Рибчинський. На його вимогу суб'єктивне обговорення замінила проста арифметика балів. Кожен з професіоналів відповідає за власну оцінку, не втручаючись в роботу колег, і це спрацювало відмінно. Жодних нарікань ні від конкурсантів, ні від їхніх батьків.

Враховуючи досвід вже чотирьох проведених конкурсів, вирішено змістити його терміни – співочих гостей у 2008-му до Полтави запросять в останні вихідні жовтня. Відтепер розширяться й вікові рамки – визначено три категорії учасників від 7 до 21 року. Хотілось би більш ґрунтовно працювати з дітьми, проводячи майстер-класи, опікуючись костюмами й фонограмами – це дозволило б створювати справжнє яскраве шоу. Але це потребує значних коштів і додаткового часу. Шліфування майстерності не може вкластися у два фестивальних дні. Натомість вирішено створити електронну базу талановитої молоді Полтавщини з даними про репертуар і потреби юних митців, аби залучати останніх до всіх культурних заходів регіону.

Стрічка новин