Не можуть дочекатися тепла й мешканці провулку по Шевченка, 7 – їх оселі наразі не обігріваються

Та крім цієї проблеми турбують тамтешніх жителів й багато інших негараздів.

П'ятиповерхівка по провулку Шевченка, 7 колись була доволі пристойним відомчим будинком з належним для такої споруди облаштованим подвір'ям, добросовістними двірниками та патріотично налаштованими мешканцями. Нині – звичні баюри, обшарпані під'їзди й купи сміття. Ініціатор сміттєзвалища – невідомий, зате усі знають, що долучаються до безладу зі своїм непотребом усі мешканці прилеглих будівель. Поруч цього сміттєзвалища – купа осіннього листя. Вірогідно, невдовзі воно теж стане наступним звалищем: найменша купа сміття для наших людей – як червона ганчірка для кориди.

/Мешканка

Я дуже обурена... Де двірники? Ми їх давно вже не бачили, зате справно сплачуємо за всі послуги, які абсолютно не відповідають вартості/

Після дощу, обурюються місцеві, по двору не пройти, зливні пристосування давно вийшли з ладу, освітлення теж відсутнє, про клумби годі й говорити. Іван Васильович Криворучко проживає у цьому будинку понад тридцять років. Нині, впевнений, – найгірші часи для мешканців цього непрестижного району. Раніше листопада опалювання у квартирах не очікують.

/Мешканець

Як обігріваємося? А вдягнуся найтепліше - так ось й обігріваюся!/

До часів, коли за викинуте не у призначеному місці сміття порушнику буде виписаний штраф на солідну суму, далеко. Як й до тих днів, коли у кожного полтавця раптом прокинеться совість й повага до рідного міста. Можливо, з проблемою почне боротися повноцінне й стабільно працююче комунальне підприємство, а не дільниця-банкрут. Нині у заручниках ЖЕДу «Будівельник» опинилося багато таких же будинків, як цей, що по провулку Шевченка, 7.

Стрічка новин