Cьогодні в технічному університеті пройшла зустріч керівництва відділу у справах громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС в області зі студентами-іноземцями цього вузу

Нині тут навчається сто представників інших країн, і всіх їх цікавлять питання перебування в Україні, медичного страхування та навіть можливість отримання виду на проживання.

У Технічному університеті відбулася щорічна зустріч студентів-іноземців зі спеціалістами відділу у справах громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС в області. Нині у вузі навчається сто іноземців з одинадцяти країн, найбільше представництво – з Туркменистану. В основному студентів-іноземців приваблюють спеціальності, пов'язані з видобутком нафти й газу.

Звісно, перебування в державі не обходиться без проблем, особливо пов'язаних з оформленням документів. Поза тим, навчання в Україні стає дедалі привабливішим дял громадян інших країн. Якщо у 2002 в Технічному навчалося лише кілька іноземців, то буквально за 5 років їх кількість збільшилася у двадцять разів.

Стрічка новин