У приміщенні обласної бібліотеки імені Котляревського пройшла розгорнута виставка творчих робіт «Зорі надії»

Свої доробки до Полтави привезли члени об'єднань інвалідів з усіх районів області.

Усі представлені на виставці роботи – від невибагливих дитячих поробок до майстерних витворів – зігріті теплом сердець, відкритих до спілкування й добра. Їх автори кожним днем доводять, що вони можуть, будуть й вірять. Можуть бути рівноправними членами суспільства. Будуть обов'язково жити у цивілізованій й заможній державі. Вірять у завтрашні позитивні зміни. Принаймні, у найстійкіших бажання повернути своє життя на краще.

/Сергій Чумак, голова Полтавського осередку Всеукраїнської організації «СОІУ»

За нашої ініціативи у Верховній Раді прийнято у першому читанні Закон про творчу реабілітацію інвалідів. Ми сподіваємося, що цей документ додасть усім нам сил й відкриє багато нахилів й талантів/

Виставку влаштували вперше, сподіваючись на наступні творчі заходи. Бо для цих людей будь-яке зібрання – то віддушина й наснага до життя. Разом вони – більше ніж родина, однаково щиро радіють, як хтось з них пише вірші, співає або грає. А ще, розповідають інваліди, активно діє у Полтаві спортивний клуб та гуртки з прикладної творчості, приклад минулогорічного обласного фестивалю перейняли у Полтави й інші області. Намітилися перші спроби співпраці ділових кіл та об'єднань інвалідів. До розгляду депутатів міської ради подано цілу програму з розвитку мережі центрів дозвілля з обов'язковою інтеграцією у процес категорії інвалідів.

Стрічка новин