Величезні купи сміття біля свого двору побачила мешканка будинку по вулиці Профінтерній, 46, коли одного дня вийшла на вулицю

Непотребом завалило одну із приток річки Коломак, яка підходить до паркану подвір'я жінки. Як з'ясувалося, такий «сюрприз» їй підніс інший мешканець цієї ж вулиці.

Одна із приток річки Коломак майже впритул підходить до паркану, який обгороджує подвір'я будинку Галини Василівни Бризкіної по вулиці Профінтерній, 46. Колись тут навіть можна було купатись і ловити рибу, розповідає вона, але останні років 10 притока має вигляд болота, в яке мешканці сусідніх вулиць і будинків звалюють сміття. Останньою краплею терпіння жінки стали вантажні автомобілі, які минулого тижня звалили в болотце ціли купи непотребу.

Купи сміття привезли з майданчика на початку вулиці Профінтерна, 46 – там саме затівають будівництво, говорять мешканці сусідніх будинків. Якщо таким непотребом будуть у такому ж темпі завалювати притоку Коломака, то на прилеглій території підніметься рівень грунтових вод, а значить, підвали мешканців вулиці Профінтерної затопить вода, скаржиться Галина Бризкіна. Людей, які у четвер відвантажували з машин непотріб у болото, знайдуть, зазначає заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм міста.

/Анатолій Черненький, заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм міста

В даному випадку я хочу сказати слова вдячності мешканцям - вони записали номера машин людей, які возили це сміття. І буквально через день-два цей зловмисник буде притягнутий до адміністративної відповідальності. Хочу попередити всіх, що подібні речі не проходять. Люди допомагають, люди звонять, і ці проблеми будуть вирішуватися. І доведеться відповідати рано чи пізно перед законом/

Як прибрати звалене по вулиці Профінтерній сміття, проблема важча, зазначає Анатолій Черненький. Зобов'язати це зробити людей, які його накидали, не можна. Такий закон вже давно відмінили. Тож мешканцям доведеться звертатися до місцевої влади, в тому числі – і в Ленінський райвиконком – далі вирішувати це питання будуть там.

Стрічка новин