Зустріч із композитором, співачкою Ксенією Виговською відбулася вихідними в обласній бібліотеці імені Котляревського

Творчий вечір співпав із її Днем народження, тому іменинниця не лише сама виконувала пісні, а й отримувала музичні подарунки від друзів та колег.

Виконувати пісні Ксенія Виговська почала ще у дитинстві. Тоді співала разом із мамою. Пам'ятає вона і свій перший виступ на професійній сцені.

/Ксенія Виговська

Йду по життю я завжди з піснею. Вперше ми зібралися колективом авторської пісні і поїхали в Ялту на конкурс авторської пісні. Там ми з моєю подругою виконали пісню в дуеті/

А тим часом працювала в перукарні, навчалася на психолого-педагогічному факультеті педагогічного університету. Кожного року, говорить, намагається писати щось нове. Нещодавно приїхала із конкурсу сучасного романсу «Осіннє рандеву», який проходив у Миргороді. Там за виконання пісні на слова Галини Вовченко «Осінній вальс» стала лауреатом. Взагалі осінь для Ксенії Виговської – пора натхнення, більшість її пісень написані саме восени. Нинішній творчий вечір співпав із Днем народження співачки. Зі святом Ксенію Виговську прийшли привітати рідні та колеги, приїхали навіть друзі зі Швейцарії. Ксенія говорить, що свої пісні пише і співає для друзів, а такими вважає всіх свої слухачів.

Стрічка новин