Полтава приймає третій Міжнародний марафон "Співдружність", учасниками якого є інваліди країн СНД

В рамках Року дитини марафон на своєму шляху охопить будинки-інтернати для дітей та інвалідів. На думку учасників акції, це дасть вихованцям дитбудинків моральний стимул до пробудження соціальної та творчої активності, допоможе знайти шлях до самореалізації.

Марафон стартував 28 червня у місті Пушкіно Московської області. Організатори заходу - Всеросійська суспільна організація "Асоціація молодих інвалідів" та адміністрації кількох областей Російської Федерації. Першим українським містом на шляху акції були Суми і, нарешті, гості завітали до Полтави. В нашому місті марафон знайшов щиру підтримку міської влади.

В цьому році міська влада Полтави організувала для учасників марафону екскурсії по місту, відвідування усіх музеїв. Гості зможуть поспілкуватися з молоддю, студентством. Також в планах - змагання, але не стільки заради перемоги, скільки для простого, відвертого спілкування. За словами марафонців, ця якція - прояв мужності та сили волі, це – перемога людського духу над будь-якими негараздами. Взагалі це – палке бажання людей з обмеженими фізичними можливостями побачити світ без кордонів та допомогти іншим повірити у себе.

Насправді, те, що марафон "Співдружність" існує, - це вже велика перемога цих людей.

Стрічка новин