Управлінська наука сьогодні відстає від практики, вважають провідні фахівці української освітньої галузі

Виробити інноваційні підходи, обмінятися практичним досвідом та методичними розробками з цього питання представники педагогічних кіл з усієї України вирішили у Полтаві. Сьогодні обласний центр приймав делегатів науково-практичної конференції «Менеджмент та дидактичний процес у післядипломній освіті».

Провідні фахівці галузі з Криму, Дніпропетровська, Ужгорода, Києва, інших куточків держави зібралися на свій форум, аби виробити практичні рекомендації з вирішення післядипломних освітніх проблем, яких, попри прогрес вітчизняної школи, накопичилося немало.

Адже на сучасному етапі розвитку країни вцілому провідним чинником формування професіоналізму педагогічних кадрів у системі післядипломної освіти визнають аспекти освітнього менеджементу.

/Геннадій Дмитренко, доктор економічних наук Центрального інституту післядипломної педосвіти АПН України

Ми хочемо формувати нову еліту і будемо це робити, починаючи з навчання самих педагогів, а вже потім – учнів та сім'ї вцілому/

Полтава стала плановим містом у маршруті зібрань педагогічних форумів. Колеги з інших міст України представили свої методичні розробки, оцінивши разом з цим й полтавську кадрову кузню. Пленарні засідання поєднали з практичними семінарами на базі провідних навчальних закладів Полтави.

/Іван Охріменко, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри менеджменту освіти ПОІППО

Ми маємо такі роботи, яких немає в Україні. Наприклад, методичний посібник, який використовують в усій державі. До нас приїхали зі своїм досвідом, і в нас теж є чому повчитися/

Стрічка новин