Комунальні служби міста за встановленим графіком готуються до зими: проводять ремонти, замінюють старі труби на нові, налагоджують роботу тепломереж

На Леваді, якою опікується ЖЕД №8, повним ходом йде заміна старих мереж. Процес особисто контролює мер міста Андрій Матковський.

З самого ранку міський голова Андрій Матковський приїхав на Леваду, аби на власні очі побачити результати ремонту підвалів. Він побував у будинках по вулиці Головка, 18/12 та 4. В останньому проводять заміну 260 метрів старих труб для гарячої води та 400 метрів каналізації. Візит мера до підвалу саме цього будинку – не випадковий. Це – друга будівля, яка готується до здачі.

/Андрій Матковський, міський голова

Це – один із найбільших будинків на Леваді, упродовж останніх 5 років він отримував тепло останнім. В цьому році у мешканців Головка, 4 проблем з опаленням буде набагато менше/ Міський голова зазначив: потрібен контроль за діяльністю будівельників зі сторони ЖЕДів, мешканців будинку та міської влади. Загалом на Леваді потребують ремонту близько 30 підвалів, але до кінця року встигнуть 14. У наступному, обіцяє мер, усі підвали будуть відремонтовані. Гроші виділили з бюджету розвитку та спеціального фонду міської ради. Станом на сьогодні системи опалення підготовлені у 882 будинках міста. Замінено 3828 погонних метрів трубопроводів, відремонтовано 251 під'їзд, а це – у півтора рази більше, ніж було заплановано, 57 ліфтів. Зазнали реконструкцій і покрівлі 55 будинків. Щодо ремонту підвалів, то роботи ведуться по всьому місті, запевнив Андрій Матковський.

Стрічка новин