Сім років успішно проводять правоохоронні підрозділи України фестиваль галузевої самодіяльної творчості

Змагаються між областями, потім збираються у столиці на гала-концерт. Цього року проведення відбіркового туру фестивалю доручили Полтавщині, і цей день співпав з Днем молоді. Тому управління внутрішніх справ області спільно з міською владою вирішили влаштувати гідне свято як для правоохоронців, так і для всієї полтавської громади.

Сподіваючись, що працівники правоохоронних органів так само добре справляються із злочинцями, як і з музичними інструментами, аплодували глядачі учасникам самодіяльної творчості працівників відділів УМВС. До Полтави на змагання прибули представники з Києва, Черкаської, Сумської, Чернігівської, Кіровоградської областей. У 23-ох номінаціях журі довелося визначати найсильніших артистів у погонах, а також членів їх родин.

Художня самодіяльність - один з багатьох напрямів соціальної роботи та корпоративного духу наших міліціонерів. Під їхньою опікою – дитсадок та всі школи-інтернати області. Віднедавна радують полтавську малечу й дитячим автопарком. А щодо талантів, то саме нашим правоохоронцям доручили представляти свою структуру на фінальному концерті фестивалю, який пройде у серпні.

Стрічка новин