Оргкомітет з питань відзначення 300-ччя Полтавської битви провів перший об'їзд містом

Маршрут був літературним: члени комітету проїхалися музеями та пам'ятниками міста. Серед найбільших проблем назвали благоустрій територій, який вимагає чималих капіталовкладень.

Оргкомітет по відзначенню 300-річчя Полтавської битви зробив перший об'їзд містом. Його члени були не лише у ролі чиновників, а й у ролі туристів. Слухали розповідь екскурсовода та оглядали музеї й визначні місця міста.

Розпочали з садиби Івана Котляревського. Головною проблемою тут вважають відсутність господарських приміщень. Потребує деяких ремонтних робіт й Свято-Успенський собор, не зважаючи на те, що побудований він у 2004 році. Далі маршрут проліг до пам'ятника на місці відпочинку Петра Першого. Його встановили у 1848 році, нині він потребує капітального відновлення, як і територія біля нього.

Музей Панаса Мирного під час ювілею стане одним з основних місць, яке прийматиме гостей. Тому тут уже готуються. У планах – відновлення старих ставків, які за багато років забруднили місцеві жителі. Це – не єдині проблеми, зауважили члени оргкомітету.

Основним періодом підготовки до ювілею стане 2008 рік, за ці дванадцять місяців у Полтаві потрібно буде провести цілий комплекс робіт.

Стрічка новин