Ситуація навколо пікетування інвентар-бюро набрала нового розмаху

Тепер проблемою зацікавилась обласна рада, яка створила робочу групу для дослідження цього питання. Головною ж вимогою пікетувальників залишається передача підприємства у комунальну власність.

Пікетування бюро технічної інвентаризації тягнеться досить тривалий час. Щоправда, на ситуацію уже відреагувала обласна рада. Відтепер, висловив сподівання голова ініціативної групи Володимир Фетч, є надія, що вирішення питання зрушить з місця. Оскільки, за його словами, пікетування - це вже остання стадія звернення людей до різних контролюючих інстанцій. Адже громадяни просили допомоги у багатьох державних установах протягом півтора року. Та окрім відписок, продовжує Володимир Фетч, нічого не отримали.

/Володимир Фетч, голова ініціативної групи

Я вважаю, що вирішення проблеми є реальна позиція - створення в кожному регіоні БТІ. Тоді напруга буде знята/

На сьогодні, говорить депутат обласної ради Анатолій Шкарбан, створена робоча група у складі 9-ти чоловік, яка буде розглядати питання навколо діяльності інвентар-бюро у Полтавській області. До того ж, запевняє Анатолій Шкарбан, уже є досвід створення Кобеляцького інвентар-бюро. Аби створити такі й у інших районах, необхідне бажання самих територіальних громад.

Анатолій Шкарбан, депутат ОР

Ми перші пройшли цей шлях і я готовий допомогти територіальним громадам пройти його. Обласна рада налаштована на конструктив/

Робоча група уже найближчим часом підготує листи до керівників територіальних громад, вислухають думки та врахують усі пропозиції, запевняє керівник групи.

Керівництво бюро технічної інвентаризації щодо пікетування має власну думку. Начальник бюро Аркадій Кошер запевняє, що установа працює за державними розцінками і у встановлені законом терміни.

Аркадій Кошер, начальник бюро

Є положення про державну реєстрацію прав власності, де сказано, що на одну адміністративну одиницю не може бути двох бюро. Ми природні монополісти, як і кожне бюро/

Прокоментував Аркадій Кошер і можливість створення інвентар-бюро у кожному районі області. За його словами, це не виправдає себе, мовляв, у районах малі обсяги робіт, відтак, такі бюро будуть нерентабельні.

Стрічка новин