Восьмого жовтня своє професійне свято відзначають юристи України

З цієї нагоди у стінах Полтавського факультету Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого пройшли урочисті збори. Юристам Полтавщини пообіцяли виділити субвенцію у сумі десять мільйонів гривень.

День юриста в державі відзначають з 1997 року. Історія ж юриспруденції офіційно розпочалася з 1939 року, саме тоді було створене управління юстиції у Полтавській області. До сімдесятого року сфера переживала різні часи та реорганізації, аж поки її остаточно не поновили у 1970-му.

З нагоди професійного свята юристів регіону привітав голова обласної ради Олександр Удовіченко. Він побажав, щоб закони в Україні читали всі однаково. Перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Близнюк привітання підкріпив матеріальною обіцянкою.

Долучився до святкових вітань і заступник міського голови Віталій Нікіпєлов. Усі керівники привітали винуватців свята грамотами та почесними відзнаками.

Начальник Головного управління юстиції в області Федір Соколенко подякував за працю ветеранам служби, а нинішніх фахівців заохотив преміями.

На сьогодні в області як у державних, так і в приватних структурах працює 375 юристів, і попит на таких спеціалістів, запевняють, не зменшується.

Стрічка новин