Свій вплив – часто – досить негативний – має сонце на людей, адже у великих кількостях воно шкідливе для організму

Реагує ж на спеку, у першу чергу, нервова система людини. Особливо ж небезпечне ультрафіолетове проміння для дітей та людей віком після 40 років.

Сонце, окрім гарної літньої засмаги, може принести і безліч проблем, як-то поява пігментних плям, опіки, загальна слабкість. Особливо небезпечне сонячне проміння для дітей та людей, старших 40-ка років. Це пов'язано з особливостями структури шкіри. В дитини вона більш чутлива. До того ж, вміст меланіну, який захищає людину від ультрафіолетового проміння, в молодій шкірі недостатній. У дорослої людини після 40 років відбувається старіння шкіри, а тому організм більше вбирає шкідливого сонячного проміння. Частими є й сонячні удари, які виникають при тривалому перебуванні на сонці.

Потерпілого необхідно перенести в прохолодне приміщення з доступом свіжого повітря, облити водою. Рекомендують спеціалісти постійно захищати тіло, а особливо голову від прямого сонячного проміння. Засмагати ж краще до 11-ої та після 15-ої години. До речі, солярії, які так полюбляє молодь, у великих кількостях їх відвідування також не приносять користі.

Впливає сонце і на нервову систему людини.

Стрічка новин