Підприємці, які реалізують продукцію на ринку Мотель, побоюються, що залишаться без роботи

Приводом для занепокоєння стали чутки про ніби-то будівництво на території розважального комплексу. За вісім місяців цього року ринковий збір тут склав понад 139 тисяч гривень. Всього ж на ринку – 270 планових торгових місць. З ініціативною групою підприємців сьогодні зустрівся міський голова Андрій Матковський. Під час зустрічі вони обговорили проблеми полтавських ринків вцілому.

У Польщі, яка за розвитком випереджає Україну років на 10, зазначив Андрій Матковський, найближчим часом ліквідують останній речовий ринок. Від їх послуг жителі країни відмовилися. Позиція міської влади щодо ринків у Полтаві – однозначна. Щодо ринку Мотель, торговельно-розважальний комплекс будувати на його території не збираються. А от розширювати площу будуть, однак, запевнив Андрій Матковський, коли будуть конкретні пропозиції, оптимальний варіант утверджуватимуть разом з підприємцями. На самому ринку, який хоч і входить до п'ятірки кращих у місті, є випадки порушення санітарних норм. Крім того, ще у 2003 році керівництво «Полтаватеплоенерго» зверталося із проханням, яке не врахували.

Обговорюючи проблеми полтавських ринків, міський голова запропонував перспективи вирішення давньої конфліктної ситуації щодо центрального сільгоспринку. Його власники від проблем, які виникають у тутешніх підприємців, відсторонилися.

Пропонує Андрій Матковський і підписати договори з підприємцями на кілька років як гарант закріплення за ними робочих місць на ринках Полтави.

Стрічка новин