Учителів міста з їх професійним святом починають вітати майже за тиждень

Втім, для самих вчителів цей тиждень нічим не відрізняється від інших, хіба що додається організаційної роботи по відзначенню Дня працівників освіти.

Це – 9 клас 20-ї школи. У них – виховна година. Напередодні Дня вчителя класний керівник Вікторія Гайдамака говорить із учнями про вчителів, згадує свої наставників, про одного з них навіть написала книгу. У 9-му класі школярі вже визначилися із тим, кого згадуватимуть вони.

Цьому класу пощастило. Його учні займаються у кращому кабінеті міста. Кращий він завдяки ентузіазму вчителя, допомозі учнів та їх батьків. Сама ж школа дає не лише базову середню освіту, а й певну спеціалізацію.

Випускники 20-ї після закінчення школи отримують диплом оператора комп'ютерного набору. Нині працюють над розвитком такого напрямку як дизайн одягу, інтер'єру.

За спеціалізацією «Дизайн» навчаються не лише дівчата. Ось цю роботу вишив один із учнів В'ячеслав Прокудін.

Невдовзі у 20-й школі має відкритися оновлений тренажерний зал. Директор Валентина Сорочан погодилася здавати його в оренду лише за умови, що вдень там проходитимуть уроки фізвиховання, ввечері ж учні безкоштовно займатимуться пауерліфтингом – зал орендує заслужений тренер України Лерник Матосян. Стараннями педколективу та учнів відновили і зал пам'яті школи: серед експонатів – щоденник з п'ятірками, чернетка з хімії Бориса Серги, ім'я якого носить школа. Тиждень напередодні Дня вчителя школа живе в очікуванні свята, адже зазвичай у цей день скорочені уроки.

Стрічка новин