Міська рятувально-водолазна станція до роботи, зокрема, на свято Івана Купала, готова

Міське управління Міністрества з надзвичайних ситуацій провело огляд самої станції та її обладнання. Результати загалом позитивні, хоча еменесники бачать і проблеми у роботі організації.

Напередодні свята Івана Купала фахівці міського упраління МНС відвідали міську рятувально-водолазну станцію. Перш за все, приділили увагу обладнанню, його стану, визначали, наскільки станція взагалі готова до купального сезону. Перший заступник начальника міського управління МНС Вадим Рудь порушень у роботі не помітив, хоч у захваті теж не був. Говорить, фінансування станції – мінімальне, обладнання доживає чи не останні дні, ремонтується силами водолазів. Хоч самі рятувальники з такими аргументами не погоджуються.

Щодо свята Івана Купала, то рятувальники працюватимуть цілодобово. Мають вони і прямий зв'язок зі службами швидкої допомоги та міліції, хоч говорять, що особливих проблем не чекають. Минулого року трапився лише один нещасний випадок на воді: юнак невдало пірнув у річку, зламавши собі шийний хребець. До того ж пляжі Октябрського, Ленінського та Київського районів і досі вважаються закритими, бо не мають відповідних паспортів на експлуатацію, та й останні аналізи води свідчать про те, що вона відповідає не всім санітарним нормам.

Стрічка новин