Згідно з указом Президента України, з першого жовтня розпочався черговий осінній призов до Збройних Сил

У місті буде призвано 185 чоловік. А для бажаючих служити на кораблі «Полтава» є новина: з цього року корабель переходить на контрактну службу.

Призов до Збройних Сил України буде тривати два місяці – жовтень й листопад. Військовий комісар Полтавського міського об'єднаного військового комісаріату Борис Павлов пояснює, що цього сезону в Полтаві буде призвано 185 чоловік. З них до Збройних Сил – 157 юнаків, до прикордонних військ – п'ятеро, до внутрішніх військ МВС – 15, до державної служби спеціального транспорту – 8 чоловік. Водночас, говорить Борис Павлов, збільшується кількість тих, кого беруть на контрактну службу.

Військову службу за контрактом, до речі, можуть проходити як юнаки, так і дівчата.

Ще 3-4 роки тому полтавці уникали служби у Збройних Силах. Нині тенденція змінюється, зазначає військовий комісар міського комісаріату. При цьому найбільше для проходження служби юнаки прагнуть потрапити до повітряно-десантних військ, прикордонних, міністерства внутрішніх справ. Чимало бажаючих служити і на кораблі «Полтава». Та уже з цього року, за словами Бориса Павлова, корабель переходить на контрактну службу.

Стрічка новин