За останні 4 місяці в області самовільно пішла з життя третя дитина

Цього разу – тринадцятирічний хлопчик із села Марківка Полтавського району: відкритий, комунікабельний, з гарної повноцінної сім'ї. Назвати точні причини самогубства не береться ніхто, але набільш імовірна версія все ж існує.

Як грім серед ясного неба стала новина для всіх, хто знав тринадцятирічного Валентина, про те, що він покінчив життя самогубством. Жив хлопчик у селі Марківка Полтавського району, навчався у полтавській гімназії номер шість, навіть незважаючи на те, що добиратися до школи потрібно було за десять кілометрів. Неадекватної поведінки за ним не помічали – звичайна дитина з гарної сім'ї. Навчався добре.

Ще о 15-тій годині сусіди бачили хлопчика на ганку, а вже ввечері його батько знайшов сина на горищі повішеним. Слідів насильницької смерті, швидка, яку викликали батьки, не виявила. Жодної записки, жодного повідомлення на мобільний померлий не залишив. Перший заступник начальника Полтавського райвідділу міліції Микола Кондратенко говорить, що мотузка не була затягнутою повністю, а це наштовхує на думку, що хлопчина, можливо, й взагалі не хотів помирати. Та все ж дещо його турбувало.

Ще десять років тому про випадки дитячого суїциду і не чули, нині ж подібні випадки стають чи не звичною практикою підлітків в усьому світі.

Стрічка новин