Програми обміну студентами нині досить популярні в Україні

Є вони і в полтавських вузах. Звісно, міжнародні програми кожного навчального закладу мають свою специфіку залежно від професійної спрямованості. Головною ж перевагою закордонних поїздок для студентів є можливість вивчити або практично застосувати іноземну мову.

Програми обміну студентами - це частина навчального процесу, а тому подібні заходи досить поширені, особливо у вузах державного зразка. Співпрацює з іноземними організаціями та установами і Полтавська державна аграрна академія, студенти якої мають змогу поїхати до Сполучених Штатів, Данії, Німеччини, Норвегії, Франції. Найбільшою популярністю користується тут практика у Великобританії.

З березня щомісяці до Об'єднаного Королівства Великої Британії виїздить група з 20-30-ти студентів. І наразі полтавські аграрії переймають західний досвід. Серед інших переваг: можливість поліпшити фінансовий стан, ознайомитися з культурою Європи та Америки, і, звісно, підвищити рівень знань іноземної мови. Західні країни мають більш розвинену економіку, а тому це – спокуса для українських студентів залишитися за кордоном.

Тож, дотримуючись усіх правил і вимог, полтавські студенти мають можливість вивчати мову, спілкуючись безпосередньо з її носіями. Щоправда, програми обміну кожного вузу відрізняються власною професійною спрямованістю.

Стрічка новин