Підприємство «Полтаватеплоенерго» повністю готове до початку нового опалювального сезону

Єдиною проблемою може стати рівень розрахунків населення за спожите тепло: у вересні він знизився на кілька відсотків.

Заходи по підготовці «Полтаватеплоенерго» до зими реалізовано у повному обсязі, говорить начальник підприємства Степан Пасічко. Завдяки державним субсидіям замінено 10 кілометрів старих труб на теплозберігаючі, а загалом перекладено 17 кілометрів тепломереж. На двох котельнях облаштоване нове автоматичне обладнання, до речі, планують таким чином вдосконалити усі котельні міста. Відповідно до затвердженого графіку у вівторок, в середу та четвер будуть проведені пробні топки.

Втім, говорить Степан Пасічко, існує наразі дві проблеми, з якими підприємство підходить до опалювального сезону. Перша – незавершена зовнішня реконструкція котельні по вул.Фрунзе, 124. Зведення нової, вищої труби затримує підготовку котельні до зими. Хоча, зізнається Степан Пасічко, є надія, що будівельники встигнуть. Інша проблема – зниження рівня розрахунків населення за гарячу воду. Якщо у серпні за послуги розрахувалися більше ніж на 95 відсотків, то у вересні – всього на 92.

Наразі тільки за опалення полтавці заборгували більше 22-х мільйонів гривень, зазначає заступник начальника міського управління статистики Наталя Ільченко.

Взагалі на сьогодні полтавці по житлово-комунальним платежам заборгували 63 мільйони 500 тисяч гривень. А гарантія теплої зими закладена саме у рівні розрахунків населення за комунальні послуги.

Стрічка новин