Вже вдруге до Полтави завітала німецька делегація сільськогосподарської Палати Нижньої Саксонії

Цього разу, крім аграрних питань, іноземні гості не обійшли й тему позачергових виборів. Сучасні українські політики мають єдиний і найкращий шанс в історії країни створити найоптимальніші умови для ствердження правової держави-України, зазначили делегати.

Сільськогосподарська Палата Нижньої Саксонії є найбільшою сільськогосподарською самоуправлінською організацією в Німеччині. Заснована вона ще 108 років тому і охоплює близько 3-х мільйонів гектарів земельних угідь та 60 тисяч підприємств сільського господарства, лісництва та садівництва. В Полтаві її делегати вже бували. «Ми зустрічаємося як добрі знайомі» – зазначив полтавський губернатор Валерій Асадчев, відкриваючи зустріч з іноземними гостЯми. На Полтавщині нині триває збирання кукурудзи, копають буряк, сіють озимину. Попри несприятливі природні умови і спеку область у цьому році по валу зернових буде кращою в країні, запевнив Валерій Асадчев німецьку делегацію. А в перспективі майбутнього вступу України до СОТ і відміни мораторію на продаж землі сільгосппризначення губернатор поцікавився у гостЕй, як існує ринок землі у Німеччині. Не оминули сторони і теми позачергових виборів. Зокрема, депутат німецького парламенту Георг Шірмбек поздоровив українців з демократичними виборами і запевнив, що Україна нині має великі перспективи, в тому числі – і як сільськогосподарська країна.

Полтавського губернатора німецька делегація запросила до Нижньої Саксонії на велику виставку сільськогосподарської техніки. Там можна багато що побачити і запозичити, впевнений губернатор.

Стрічка новин