Під час проведення виборів у Полтавській області сталася трагічна подія: в Чорнухинському районі помер співробітник органів внутрішніх справ

Проте, спростовуючи чутки, міліціонери говорять – в цей час він не виконував службових обов'язків. Про це йшлося в управлінні МВС Полтавської області під час прес-конференції заступника начальника управління Віталія Хана. Тема зустрічі з журналістами – забезпечення громадського порядку під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради.

Під час проведення дострокових виборів у Полтаві правопорядок та виборчі дільниці охороняли 1312 працівників МВС. Як говорить заступник начальника УМВС в Полтавській області Віталій Хан, протягом 30 вересня було отримано 5 повідомлень щодо порушень виборчого законодавства. Зокрема, за фактом спроби винесення незаповненого виборчого бюлетеню з однієї з полтавських дільниць. Також щодо приховування одним із членів виборчої комісії інформації про своє перебування під слідством, голосування без паспорту, підробна заява про голосування на дому – це теж випадки порушень. Але, як заявив Віталій Хан, на хід голосування вони не вплинули. А працівники паспортних столів взагалі за два дні до виборів працювали у посиленому режимі, аби всі громадяни, які отримували паспорти в ці дні, мали змогу проголосувати. Таких було 149. Також Віталій Хан розповів про трагічний випадок, який трапився 30 вересня на одній з дільниць Чорнухинського району. Після голосування у власному автомобілі помер співробітник міліції. Чутки про те, що смерть настала під час охорони дільниці, неправдиві, говорить полковник міліції, правоохоронець на той момент не виконував службових обов'язків. 33-річний чоловік помер в машині від гострої серцево-судинної недостатності. Заперечив Віталій Хан і інформацію про спроби підкупів на дільницях біля педуніверситету та аграрної академії.

Стрічка новин