Як виявилося, в нашому місті живе і працює людина, яку знають у Росії, Молдові, Білорусі та інших країнах СНД як видатного майстра дизайнерського манікюру

Переможець численних вітчизняних та міжнародних чемпіонатів з нігтевого дизайну Оксана Колишевська зараз ділиться своїми уміннями з молодими майстрами Полтави.

Є такий вислів - країна повинна знати своїх героїв. Оксана Колишевська, можливо, не зовсім герой, але ця тендітна молода дівчина змусила говорили про себе та про Полтаву багатьох відомих майстрів світу краси. Свій творчий шлях вона почала з переможної золотої медалі на Чемпіонаті України з перукарського мистецтва "Світ краси", який проходив у Києві минулого року. Потім був дуже відповідальний та важкий 1-й міжнародний чемпіонат з декоративної косметики, нейл-дизайну та перукарського мистецтва "Нєвскіє бєрєга" у Санкт-Петербурзі. Тут Оксана посіла третє місце з трьохвимірного дизайну нігтів на тему "Сальвадороманія". До речі, це був найнапруженіший та незабутній конкурс для Тетяни. Адже тема конкурсу – "Сальвадороманія", і не таємниця, що інтерпретувати творчість великого Далі – важко.

Третє місце серед багатьох учасників з України, Росії, Молдови, країн Балтії - такого результату не досягав жоден майстер з нашої держави. Оксана була першою. Потім – численні мистецькі змагання, в яких на полтавку очікував успіх. Наприклад, на 1-му міжнародному чемпіонаті з моделювання та дизайну нігтів "Diamond Nails" у Харкові майстриня виборола 2 перших місця та гран-прі. На третьому російському чемпіонаті EzFlow i IBD з моделювання та дизайну нігтів вона здобула третє місце. На Кубку Києва з перукарського мистецтва Оксана посіла перше місце у номінації "комерційний дизайн нігтів". І це – лише невеликий перелік здобутків полтавського сертифікованого майстра дизайну. Сама дівчина чесно зізналась - інкола сама не пам'ятає усіх своїх звань. Проте зупинятися на досягнутому не збирається. Оксана викладає своє мистецтво учням, працює з клієнтами як майстер, щоб не втрачати кваліфікацію, але й про змагання не забуває.

Стрічка новин