Вже з наступного тижня по місту почнуться масові рейди та інтенсивні перевірки гральних автоматів, зазначив сьогодні на спеціальному засіданні в міськвиконкомі заступник міського голови Олександр Русі

Проблема в тому, що у цій сфері ігрового бізнесу – занадто багато порушень, і власники автоматів їх виправляти не поспішають.

Гральні автомати вже інтенсивно перевіряли - навесні. Тоді і скарг мешканців міста з цього приводу було менше. Влітку ж пильність до автоматів послабла - і їх власники це відразу відчули, зазначив заступник міського голови Олександр Русін, відкриваючи зібрання. В Полтаві з'явилось багато нових атоматів - без відповідних дозволів, ліценцій та патентів. Каже, в інших містах таких "нелегалів" правоохоронці конфіскують. А у нас, цитата, "складається враження, що хтось когось кришує", перевіряючі ходять до одних і тих самих власників, які нормально працюють, а інших просто не помічають. Згадав Олександр Русін і нещасний випадок на Леваді.

Відповідні служби та представники районів звітували на зібранні про останні перевірки салонів та точок з гральними автоматами. У Київському районі, наприклад, зареєстровано 33 таких гральних об'єкта. Востаннє їх комплексно певіряли 5-го березня, і перевіряли погано.

По Київському району у перевіряючих виникли питання до багатьох власників гральних автоматів - по Кондратенка 6, провулку Хорольському 9 та деяким іншим адресам. Єдиний дієвий результат - з гастронома на Ватутіна 23 демонтували та вивезли нелегальний гральний автомат.

Подібна ситуація – і в інших районах міста. З цього приводу заступник міського голови попросив присутніх представників перевіряючих служб серйозніше поставитись до гральних атоматів, вказаними точками зайнятися ретельно і підготувати на вівторок детальний звіт.

Стрічка новин