Полтаву з концертном відвідав наш земляк, почесний громадянин міста Андрій Данилко

На Співочому полі Марусі Чурай зібралось безліч шанувальників образу Вєрки Сердючки. Саме ж шоу під патронатом Партії регіонів тривало кілька годин: розпочалося з битви діджеїв і закінчилось виступом довгоочікуваної зірки.

Концерт Вєрки Сердючки у Полтаві відбувся за підтримки Партії регіонів. Керівник обласного штабу регіоналів Владислав Лук'янов пояснює: провівши відповідне дослідження, виявилося, що партію підтримують переважно люди середнього віку та молодь. А тому, коли вирішували, яку зірку запросити, зупинились на Андрієві Данилку.

Аби побачити зірку уже світового масштабу зібралося чимало полтавців. Та почекати довелось. За цей час публіку розважали провідні діджеї та танцювальні колективи. Розігрівала аудиторію і співачка Арктика.

Появу ж Вєрки Сердючки глядачі зустріли бурхливими оваціями, протягом всього концерту підспівували та підтанцьовували разом з виконавцем.

Супроводжувався виступ яскравим шоу та спецефектами. Загалом же концертний тур Вєрки Сердючки проходить по всій Центральній Україні. Після Полтави в останній день передвиборної агітації зірка завітає до Кіровограда.

Стрічка новин