Успішно завершилася спільна операція з ліквідації осередку виготовлення й збуту наркотиків

Її провели співробітники Київського відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків та оперативно-пошуковий відділ УМВС України у Полтавській області.

Ось тут якийсь час успішно виготовляли, щоб потім збувати, небезпечні наркотичні речовини. Господарка помешкання, особа циганської національності, хоч і спробувала приховати речові докази, та потім все ж зізналася у занятті незаконним ремеслом. Підтвердження – близько п'яти кілограмів макової соломки, розчинники, використані шприци, готова сировина та інше приладдя для кустарного виробництва наркотиків.

Тут же перебував й споживач – наркоман зі стажем, говорить, зайшов випадково. Затримана свої злочинні дії не заперечувала: сама наркотики не вживає, виготовленням займалася вже кілька місяців. Зазвичай за день у неї було 2-3 клієнти, збувала речовину по 20 гривень за куб.

Наразі триває слідство та ведеться перевірка. Дії прихильниці гіркої наживи підпадють під статтю 307 Кримінального Кодексу України, що передбачає позбавлення волі від 3 до 8 років.

Стрічка новин