Підтримує новонароджених і міська влада

Для цього навіть була створена соціальна програма «Турбота». Відповідно до неї, кожна жінка, яка народила в День міста, отримує фінансову допомогу в розмірі однієї тисячі гривень.

Цьогоріч на День міста народилося вісім дітей, з них троє хлопчиків. Нині міський голова Андрій Матковський вітав мам та їх дітей у міському пологовому будинку. Адже, говорить він, турбота про материнство і дитинство – одне з першочергових завдань міської влади. Окрім поздоровлень, мер від імені всього депутатського корпусу міської ради вручив жінкам подарунки: комплекти для новонароджених та фінансову допомогу в розмірі тисячі гривень. Від себе ж Андрій Матковський додав, що діти, народжені в цей день, уже є особливими.

Наталія Назаренко 23 вересня народила дівчинку, назвала її Софією. Говорить, в тому, що донька народиться саме на День міста, не сумнівалась ні вона, ні чоловік.

Аби покращити демографічну ситуацію, міська влада закупила для пологового будинку і сучасну апаратуру, яка дозволяє вихожувати дітей з малою вагою.

Стрічка новин