Агітаційні акції, мітинги, концерти – такими методами політичні сили борються за голоси виборців

Втім, деякі представники політпартій переконані – людям потрібні конкретні дії, а не голослівні обіцянки зі сцен. Фракція Блоку Юлії Тимошенко у Октябрській в місті Полтаві раді сьогодні здавала кров.

На цьому тижні фракції БЮТ у райрадах Полтави святкують Дні Блоку Юлії Тимошенко. У вівторок відзначали жителі Ленінського району, у середу – Октябрського, в четвер дійство відбуватиметься у Київському. А в п'ятницю бютівці обіцяють святкування по всьому місту. З цієї нагоди депутати Октябрської райради вирішили безоплатно здати кров на потреби медичних установ міста.

До обласної станції переливання крові прибуло 18 депутатів. Пройшовши реєстрацію та первинне обстеження, вони вирушили до процедурної, де і відбувався забір донорської крові. Як говорить головний лікар Полтавської обласної станції переливання крові Олена Синицина, дефіцит крові існує завжди. Кров – єдина рідина, яку не вміють синтезувати – замінників їй наразі не знайдено. Якщо раніше стимулом для донорів були певні пільги, то тепер приватні підприємства не вітають, аби їхні працівників здавали кров, бо за Законом України донор має два обов'язкових дні відпустки. Велика кількість хворих та тих, хто свого часу хворів на інфекційні та венеричні недуги, теж зменшує коло потенційних донорів. Тому будь-яка допомога в цьому плані є дуже цінною, говорять працівники станції. Депутати здали кров, втім, за їхніми словами, відпочивати вони не будуть – попереду ще багато роботи.

Стрічка новин