В обласному управлінні Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області підбивали підсумки роботи за останні 6 місяців

Як виявилося, рівень розриття злочинів на Полтавщині – досить високий: 83 відсотка справ розкрито.

За останні пів року співробітниками УМВС в області було зареєстровано 8064 злочини. З них – 39 навмисних убивств, 28 випадків нанесення тяжких тілесних ушкоджень, 14 згвалтувань, 91 розбійний напад, 452 пограбування та інші. Знешкоджено 13 злочинних угруповань. Загалом, розкрито 83 відсотка справ. Відверто радує той факт, що не було зареєстровано жодного випадку бандитизму. Крім того, всередині правохоронної системи області продовжується чіткий контроль за діяльністю самих міліціонерів.

Михайло Вершняк заявив, що при звільненні тих, хто заслужив на це, він не буде дивитися на погони звільненого, посаду або батьків. Це – й чітка позиція самого міністра МВС. Більше того, впроваджується система врахування громадської думки при звільненні міліціонерів. Наприклад, жителі Нових Санжар скаржилися на роботу дільничого інспектора. Група мешканців звернулась до управління МВС, і після детальної перевірки дільничого звільнили із займаної посади.

За словами Михайла Вершняка, мета діяльності міліції на даному етапі - зробити так, щоб невдоволених роботою працівників МВС було якомога менше.

На даний момент до лав державтоінспекції повернуто 150 співробітників. Тому найближчим часом на дорогах області стане спокійніше, говорить начальник управління УМВС області. Ведеться чітка робота з профілактики та попередження злочинності серед неповнолітніх. Міліціонери просто беруть шефство над дитячими будинками області. До речі, за кожним підрозділом міліції закріплена конкретна школа-інтернат.

Міліція надає посильну матеріальну допомогу дитбудинкам. Це – й іграшки, і надання транспорту, оплата екскурсій тощо.

Стрічка новин