Сьогодні відбулася підсумкова нарада працівників культури, яку присвятили обговоренню святкування Дня міста

Заступник міського голови Лариса Семеняга подякувала членам координаційної ради за проведену роботу, наголосивши, що цьогорічне святкування пройшло на найвищому рівні. Нагадаємо: на проведення всіх заходів, включаючи подарунки ветеранам, пішло чотириста тисяч гривень.

Заступник міського голови Лариса Семеняга подякувала координаційній групі та відзначила, що майже всі поставлені завдання виконано. Так цього року режисери дійства осучаснили головне шоу, яке проходило на стадіоні «Ворскла». Окрім цього, намагалися організувати розваги для людей будь-якого віку.

На організацію усіх свят та подарунки для ветеранів витратили чотириста тисяч гривень, переважно – спонсорських коштів. Що ж до бюджетних, то завдяки такій могутній підтримці меценатів їх було виділено увічі менше, ніж у минулому році. Наше місто відвідала плеяда українських зірок, не залишило полтавців байдужими й лазерне шоу та феєрверк.

Та не обійшлося і без недопрацювань: на жаль, не всі бажаючі змогли потрапити на стадіон. А оскільки перепусткою на концерт були запрошення, вийшло так, що значна частина трибун пустувала.

Стрічка новин