Приїзд прем'єр-міністра України, як й інших високопосадовців, запам'ятовується полтавцям, в першу чергу, заторами на дорогах міста

За якими маршрутами спрямовують транспорт даішники, відомо, напевне, тільки їм. У передвиборчий період відвідини деяких лідерів політичних сил супроводжуються і порушенням правил благоустрою. Адже вздовж доріг нерідко майорить агітаційна продукція, яку прибирати доведеться комунальникам міста.

Інспекція з благоустрою міста стурбована кількістю стрічок, які розвішані на вулицях Полтави. Порушників, яких спіймають на гарячому, запевняють, будуть притягувати до адміністративної відповідальності. Відтак, на агітаторів очікують штрафи від сімнадцяти до п'ятдесят однієї гривні.

Напередодні виборів міська влада звернулася до керівників штабів всіх політичних сил із закликом розміщувати агітаційну продукцію тільки у встановлених для цього місцях. Навіть виділили для таких цілей 10 точок на території Полтави, говорить начальник інспекції з благоустрою міста Юрій Стрюк. Та не всі політичні сили, зазначає він, нині дотримуються домовленостей.

На всіх, кого затримають за розвішування стрічок, пояснює Юрій Стрюк, будуть складатися адміністративні протоколи. Відтак, винуватці повинні будуть сплатити штраф в розмірі від 17-ти до п'ятдесяти однієї гривні.

Пересічні ж мешканці Полтави на кольорові стрічки на вулицях реагують по-різному.

У штабі Партії регіонів запевняють, що всі стрічки вони познімають, і зроблять це до 29-го вересня.

Стрічка новин