Рада громадських об'єднань Полтави «Сила громади» провела чергову благодійну акцію – подарувала спеціальній школі №40 учнівське приладдя та підручники

Подібні заходи «Сила громади» проводить регулярно, в тому числі організовує спортивні турніри. А наразі, спільно з полтавською федерацією футболу, відпрацьовує копцепцію створення в місті дитячого чемпіонату з цього виду спорту.

Різну благодійну допомогу школам міста рада громадських об'єднань Полтави «Сила громади» надає регулярно. Цього разу організація подарувала спеціальній загальноосвітній школі №40 для дітей з вадами зору учнівське приладдя, а також передплати на журнал «Україна» та газету «Полтавська громада». Цю акцію об'єднання провело під патронатом блоку «Наша Україна - Народна самооборона». Голова ради громадських об'єднань Андрій Баранов зазначає, що на позачергових виборах хоче підтримати Президента. Він особисто знає гаранта і вважає його, перш за все, моральним арбітром нації.

Подібні благодійні заходи в школах Полтави «Сила громади» проводить регулярно, в тому числі організовує спортивні турніри під патронатом блоку «Наша Україна – Народна самооборона». Допомога дітям належить до пріоритетних напрямків роботи громадського об'єднання.

Стрічка новин